Grįžti?

Architektai

Naujausiame "STATYK!" žurnalo numeryje - straipsnis apie mūsų suprojektuoto namo statybas.
Nuoroda į pilną straipsnį:
http://www.statyk.eu/biblioteka/96-97/index.html#10

Haus.lt“ - domenas individualių gyvenamųjų namų projektams pristatyti. 

Esame sukaupę didžiulę patirtį projektuojant individualius gyvenamuosius namus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Namai pagal mūsų projektus pastatyti ir statomi beveik visuose Lietuvos rajonuose. Esame parengę projektų kaimyninėje Latvijoje ir netgi Brazilijoje, dirbome su užsakovais iš Kanados, Vokietijos, Rusijos, Nigerijos. Dažnai tenka projektuoti užsienio lietuviams iš Anglijos, Airijos, Norvegijos, JAV.

Galime pasidžiaugti, kad didelės patirties dėka pelnėme užsakovų pasitikėjimą. Stengiamės nestovėti vietoje – esame atviri naujovėms, nuolat tobuliname savo paslaugų kokybę – dalyvaujame parodose, konkursuose, mokymuose ir seminaruose, darbui naudojame pažangiausią ir naujausią programinę įrangą. Optimizavome savo veiklą ir galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už tikrai konkurencingą kainą.

Šiuo metu orientuojamės į ekonomiškus, energiją taupančius architektūrinius - konstrukcinius sprendimus. Stengiamės juos taikyti projektuodami tiek nedidelius namus, tiek prabangius pastatus – juk prabanga taip pat gali būti ekonomiška ir draugiška aplinkai.
Galime suskaičiuoti būsimo namo energijos sąnaudas specializuota pasyvių namų projektavimo programa PHPP arba pagal Lietuvoje galiojančius normatyvus (A, A+, A++ klasei). Atsižvelgiant į gautus rezultatus pagal galimybes optimizuojame architektūrinius sprendinius, kad rezultatai būtų geresni.
Nemažai daliai mūsų rengiamų individualių namų projektų jau yra suskaičiuotos energijos sąnaudos. Gaunami mūsų suprojektuotų namų prognozuojamų energijos sąnaudų šildymui rezultatai - nuo 10 kWh /m²metus iki 40 kWh /m²metus. 
Energijos sąnaudų skaičiavimo ir architektūrinių sprendinių optimizavimo atsižvelgiant į gautus rezultatus procesas šiek tiek prailgina projekto rengimo terminus.  

2010m gruodžio 4d. gavome pasyviųjų namų projektuotojų sertifikatą. Sertifikatą išdavė Vokietijos „Pasyvaus Namo Institutas“. Intensyvių mokymų metu sukauptą informaciją stengiamės taikyti savo projektuose.