klausimas = atsakymas

  • Kokios projektų kainos?
  • Kas yra kartotinis projektas ir kas yra individualus projektas?
Projektų kainos

Kartotinių projektų kainos:
Mūsų kartotiniai projektai kainuoja 1130 EUR, į kainą įeina pilnos architektūrinė ir konstrukcinė dalys be esminių pakeitimų. Pakeitimai gali šiek tiek padidinti kainą. Išsirinkus konkretų projektą, pamačius Jūsų situaciją kaina gali būti šiek tiek derinama.

Individualių projektų kainos:
Prieš ruošiant individualų gyvenamojo namo projektą rekia išgirsti Jūsų pageidavimus, gauti pakankamai informacijos apie sklypą. Tik tada galesime pasakyti kiek Jums kainuos individualus projektas. Individualaus projekto kaina visada bus didesnė negu kartotinio.

Kartotinis ar individualus

Kartotinis projektas:
Kartotiniai namų projektai yra jau anksčiau suprojektuoti ir pilnai paruošti projektai. Tinkamas kartotinis namo projektas gali būti pritaikytas Jūsų situacijai. Pagal poreikį kartotiniams projektams galima daryti didesnius ar mažesnius pakeitimus.
Pastaba - parduodami kartotiniai projektai yra pateikti tik skyriuje "Kartotiniai projektai". Kai kurie jų turi keletą variantų, kurių dar nepatalpinome. Skyriuje "Individualus projektai" yra pateikti tik vienetiniai ir neparduodami projektai. Jei kuris nors iš individualių projektų Jums patiko - galime suprojektuoti panašios architektūrinės stilistikos projektą nekopijuodami originalo, įvesdami sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius ir tinkančius Jūsų situacijoje.

Individualus projektas:
Individualų namo projektą ruošiame naujai pagal individualius Jūsų pageidavimus ir pagal konkrečią sklypo situaciją. Tokie Namų projektai pradedami ruošti nuo pirminės idėjos, projektinių siūlymų, pastato tūrio paieškos, patalpų išplanavimo ir baigiami detaliu projektu. 
Pastaba -Skyriuje "Individualus projektai" yra pateikti tik vienetiniai ir neparduodami projektai. Jei kuris nors iš individualių projektų Jums patiko - galime suprojektuoti panašios architektūrinės stilistikos projektą nekopijuodami originalo, įvesdami sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius ir tinkančius Jūsų situacijoje.